Gundars Bērziņš

Gundars Bērziņš ir LU rektors, profesors, vadošais pētnieks un Latvijas Zinātņu akadēmijas īstenais loceklis (akadēmiķis), kā arī Latvijas Produktivitātes padomes priekšsēdētājs. No 2019. līdz 2021. gadam viņš bijis arī AS “Olainfarm” padomes priekšsēdētājs. Gundars Bērziņš ir bijis arī Valsts prezidenta ārštata padomnieks Latvijas konkurētspējas un ekonomikas jautājumos un Saeimas eksperts.

Enno Ence

Enno Ence ir LU Attīstības prorektors, Latvijā zināms uzņēmējs, zīmola “Milzu!” izveidotājs, ilggadējs uzņēmuma vadītājs, kā arī Rīgas Tehniskās universitātes un Rīgas Biznesa skolas lektors. Aktīvi darbojies dažādās uzņēmēju organizācijās, tai skaitā Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Eksporta padomē. Pašlaik ir ceļā uz doktora grāda iegūšanu ekonomikā.

Artūrs Arnis Polikarpovs

Artūrs Arnis Polikarpovs ir VARAM Digitālās politikas departamenta vecākais konsultants, kas strādā pie Mākslīgā intelekta akta un Mākslīgā intelekta konvencijas izstrādes un ieviešanas Latvijā. Viņš aktīvi iesaistās digitālās politikas plānošanā un digitālās transformācijas procesos, palīdzot veidot vidi, kas atbalsta mākslīgā intelekta attīstību un drošu izmantošanu Latvijā.

Ģirts Bērziņš

Ģirts Bērziņš ir Swedbank digitālās inovācijas un stratēģijas vadītājs. Viņš ir Swedbank attīstības dzinējspēks. To, cik digitāla banka ir šodien, Ģirts "uzzīmēja" pirms gadiem. Aizrautīgs pasaules digitālo tendenču pētnieks, kopsakarību vērotājs, labs stāstnieks un izcils pārliecinātājs. Daudz reižu saskāries ar situāciju, kad viņa teikto uzklausa ar neticību, taču paiet daži gadi - un tas piepildās.

Aiga Irmeja

Aiga Irmeja ir Latvijas IT klastera un Eiropas Digitālās inovācijas centra (EDIC) izpilddirektore. Latvijas IT klasteris ir nozīmīga digitālās transformācijas un EDIC ekosistēmas daļa, nostiprinot savu lomu nacionālajās digitalizācijas iniciatīvās. Klasteris, īstenojot efektīvu sadarbību un resursu apvienošanu starp IT nozari, politikas veidotājiem un starptautiskajiem partneriem, veicina digitālo inovāciju un tehnoloģisko attīstību Latvijā, kā rezultātā tiek stiprināta uzņēmumu konkurētspēja un veicināta digitālā izaugsme.

Oskars Zapackis 

Oskars Zapackis ir Digital Maverick līdzdibinātājs un uzņēmējs, ‘Biznesa Atslēga’ podkāsta vadītājs. Oskars savu ikdienu ir drastiski mainījis no internacionāla fitnesa klubu biznesa Skandināvijā uz IT jaunuzņēmumu Latvijā - visaptverošu biznesa vadības platformu. Pusgada laikā viņa komanda izaugusi līdz 7 cilvēkiem, un klienti caur Digital Maverick platformu ģenerējuši 85M+ EUR apgrozījumu. Oskars iedvesmo uzņēmējus un jauniešus, uzsverot stipro pušu apzināšanos un nepārtrauktu izglītošanos biznesā.

Agnese Pumpure

Agnese Pumpure ir “Draugiem Group” personāla attīstības un pieredzes vadītāja, Mentoru kluba eksperte labbūtības, iekšējās komunikācijas un izglītības jomā. Agnese veicina atklātu komunikāciju, dažādību un iekļaušanu, kā arī organizē pasākumus, kas saliedē komandas un izceļ uzņēmuma vērtības un tradīcijas. Viņas pieeja palīdz radīt vidi, kur darbinieki jūtas novērtēti un motivēti sasniegt izcilus rezultātus.

Dāvis Dudelis

Dāvis Dudelis ir Avenei dibinātājs, kas jau sešus gadus ražo veselīgus, vegānus saldējumus, koncentrējoties uz augstvērtīgām un dabīgām sastāvdaļām. Viņš ir arī bijušais profesionāls BMX braucējs, kuram ir vairāk nekā 12 gadu pieredze sportā. Dāvis ir arī Latvijas Universitātes Studentu biznesa inkubatora absolvents, un viņa pieeja uzņēmējdarbībai balstās uz inovācijām, radošumu un praktisku mācīšanos.

Marija Plotniece

Marija Plotniece ir Nacionālā kontaktpunkta (NCP) pārstāve Horizon Europe programmās, specializējoties Eiropas inovāciju ekosistēmas (EIE), Eiropas Inovācijas padomes (EIC), Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) un pētniecības infrastruktūras (RI) programmās. Viņa sniedz atbalstu inovatoriem, uzņēmējiem un organizācijām, palīdzot orientēties Eiropas finansējuma iespējās un veicinot starptautisko sadarbību inovāciju jomā.

Toms Beinerts 

Toms Beinerts ir LU Fizikas institūta vadošais pētnieks, pasniedzējs un uzņēmējs. Viņš ir dibinājis LU spin-off uzņēmumu EPM Riga, kura mērķis ir komercializēt pastāvīgo magnētu maisītāju liela mēroga alumīnija krāsnīm.. Toms ir pārliecināts, ka pētniecība, uzņēmējdarbība un akadēmiskais darbs ir ne tikai savienojami, bet arī savstarpēji papildinoši, viņš uzsver inovāciju nozīmi jaunu tehnoloģiju attīstībā un līdzsvara saglabāšanā starp zinātni un biznesu. 

Mārtiņš Borodušķis

Mārtiņš Borodušķis ir LU tehnoloģiju un inovāciju pārneses vadošais eksperts, pētnieks un šūnu biologs ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi praktiskajos pētījumos. Viņš ir Alternative Plants līdzdibinātājs un operacionālais direktors, attīstot gan uzņēmējdarbību, gan ilgtspējīgus risinājumus skaistumkopšanas industrijā. Absolvējis četrus starptautiskus biznesa akseleratorus un tagad iegūtās zināšanas izmanto LU inovāciju ekosistēmas attīstībā.

Matīss Neimanis

Matīss Neimanis ir pieredzējis inovāciju un jaunuzņēmumu ekosistēmas dalībnieks, kas šajā vidē strādā kopš 2006. gada. Viņš ir vadījis starpuniversitāšu uzņēmumu, attīstījis savus biznesus un pārvaldījis investīciju fondu. Kopš 2017. gada Matīss ir Buildit investīciju fonda vadītājs, kura portfelī ir 52 uzņēmumi. Buildit pārraudzītie fondi piecu gadu laikā auguši no 6M līdz 21M EUR, sniedzot vērtīgu pieredzi gan uzņēmēju, gan investora lomā. 

Didzis Rūtītis

Didzis Rūtītis ir vadībzinātņu pētnieks un vienlaikus divu zinātņietilpīgo (deep tech) jaunuzņēmumu - Fluffy Unlimited un Sepsiscan - vadītājs. Iepriekš strādājis mārketinga, biznesa attīstības un vispārējas uzņēmuma vadības pozīcijās gan vietējos, gan starptautiskos uzņēmumos veselības aprūpes, tehnoloģiju un komunikāciju nozarēs.